Kremy miodowe

Odświeżający krem miodowy z dziegciem - 150g

Naturalny kosmetyk do sauny i łaźni. Działa oczyszczająco i kojąco na skórę, równocześnie posiada właściwości regenerujące.

Dziegieć brzozowy wraz z wiązówką błotną oczyszcza i łagodzi podrażnioną skórę. Wiązówka wzmacnia działanie miodu przy regeneracji mięśni po treningach. Dziegieć jest tradycyjnym, naturalnym składnikiem zapachów i kosmetyków o właściwościach leczniczych - antyseptycznych i bakteriobójczych.

Dozowanie: Podczas relaksu w saunie, rozsmarować krem na skórze i pozostawić do wchłonięcia. Następnie spłukać wodą, bez użycia mydła.

 

 

 

 

Relaksujący krem miodowy z fińskim torfem - 150g

Naturalny kosmetyk do sauny i łaźni. Działa łagodząco na obrzęki i bóle mięśniowe. Pielęgnuje skórę.
Efekt leczniczy jest osiągany dzięki biologicznej aktywności składników torfu, miodu i dzięgielu. Składniki te stymulują metabolizm oraz działają bardzo korzystnie na cerę.

Dozowanie: Podczas relaksu w saunie, rozsmarować krem na ciele lub na wybranych jego częściach poprzez delikatne wmasowywanie. Pozostawić przez jakiś czas, a następnie spłukać wodą, bez użycia mydła.
Może być stosowany poza sauną, jako krem do pielęgnacji twarzy. Doskonale sprawdza się także jako krem do pielęgnacji stóp, szczególnie przy kąpielach stóp.

 

 

 

 

 

Wygładzający krem miodowy z ekstraktem z pąków brzozy - 150g

Naturalny kosmetyk do sauny i łaźni. Działa pielęgnująco i wygładzająco na skórę.
Ekstrakt z pąków brzozy wzmacnia i orzeźwia skórę. Miód ma właściwości wygładzające. Wyciąg z babki leczniczej rozjaśnia skórę i łagodzi podrażnienia.
Zabieg przy użyciu kremu wygładzającego pozostawia skórę wypoczętą, zrelaksowaną.

Dozowanie: Podczas relaksu w saunie, rozsmarować krem na skórze i pozostawić do wchłonięcia. Następnie spłukać wodą, bez użycia mydła.
Może być stosowany poza sauną jako odżywka do włosów, również jako odżywka na twarz i dłonie. Zawsze należy spłukać krem wodą.

 

 

 

 

Delikatnie złuszczający krem miodowy z maliną moroszka - 150g


Naturalny kosmetyk do sauny i łaźni. Działa nawilżająco i odżywczo dla skóry. Miód z ekstraktem z propolisu pomaga przy podrażnieniach skóry, oddziałując na nią pielęgnująco, oczyszczająco i antyseptycznie. Zmielone ziarna maliny moroszka wzmacniają oczyszczający efekt kremu. Zalecany do pielęgnacji stwardniałych mięśni oraz stwardniałego naskórka.

Dozowanie: Podczas relaksu w saunie, delikatnie rozsmarować krem na wilgotnym ciele i pozostawić do wchłonięcia. Następnie spłukać wodą, bez użycia mydła. Po zabiegu skóra staje się miękka jak aksamit.
Może być stosowany poza sauną, jako krem do czyszczenia twarzy. Rozprowadzać na wilgotnej skórze. Doskonale sprawdza się podczas masażu lub tuż przed gorącą kąpielą.

 

 

 

Uwodzicielski krem miodowy z nutą mietowej czekolady 150ml

Główną zaletą kremu jest olejek miętowy, który nadaje chłodzący efekt na skórze, co powoduje niesamowite doznania w połączeniu z ciepłem panującym w saunie.

Czekolada dzięki jej składnikom rozpieszcza cerę, nadając jej cudowny aromat, podczas gdy miód sprawia, że skóra staje się gładka i elastyczna. Krem dostarcza niezapomnianych doznań podczas korzystania z sauny. Po zabiegu skóra staje się miękka jak aksamit.

Dozowanie: Podczas relaksu w saunie, delikatnie rozsmarować krem na wilgotnym ciele i pozostawić do wchłonięcia. Następnie spłukać wodą, bez użycia mydła. Może być stosowany poza sauną, jako krem do pielęgnacji twarzy.

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Data ważności: 12 miesięcy od otwarcia.

 

 

 

 

Odmładzający krem miodowy z wyciągiem z białego tofu 150 ml

Naturalny kosmetyk do sauny i łaźni. Działa łagodząco na obrzęki i bóle mięśniowe.
Pielęgnuje skórę. Efekt leczniczy jest osiągany dzięki biologicznej aktywności składników torfu, miodu i krwawnika pospolitego.
Ekstrakt z białego torfu zawiera wiele istotnych substancji biologicznie aktywnych, które odżywiają i regenerują skórę jak np. fitosterole. Miód oraz krwawnik pospolity zawarty w kremie ma działanie bakteriobójcze oraz przeciwzapalne. Składniki te stymulują metabolizm oraz działają bardzo korzystnie na różne rodzaje cery.

Dozowanie: Podczas relaksu w saunie, rozsmarować krem na ciele lub na wybranych jego częściach poprzez delikatne wmasowywanie. Pozostawić przez jakiś czas, a następnie spłukać wodą, bez użycia mydła. Może być stosowany poza sauną, jako krem do pielęgnacji twarzy.
Doskonale sprawdza się także jako krem do pielęgnacji stóp, szczególnie przy kąpielach stóp.

 

 

 

>> POWRÓT

Copyright © 2020 sporturist.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

design by GreenMouse.pl