Sauny na wymiar

Wykonujmy sauny na wymiar, dostosowując saunę do kształtu i wymiarów pomieszczenia. Posiadamy również w ofercie gotowe modele saun.

Każdą saunę możemy wykonać z następujących materiałów:

  • świerk skandynawski;
  • osika;
  • jodła kanadyjska;
  • cedr kanadyjski.

Konstrukcja kabiny:

Ściany, sufit:  drewno klasy A, odżywiczone, impregnowane. Budowa modułowa, elementy modułowe wsparte na stabilnej podstawie. Całość konstrukcji izolowana, izolacja cieplna i przeciwwilgociowa.

Ławki: ilość ław w zależności od wielkości sauny, wykonane z afrykańskiego drewna abachi lub osiki. Oparcia wykonane z abachi, kratka ochronna pieca, zabezpieczająca przed dotknięciem gorącej części pieca.

Drzwi: ościeżnica impregnowana, płyta drzwi ze szkła hartowanego, zamknięcie magnetyczne, regulowane nierdzewne zawiasy. Tafla szklana w kolorze do wyboru: przyciemniany brąz, przezroczyste, (szkło mleczne za dopłatą).

Piec elektryczny:

Piec produkcji niemieckiej firmy EOS, moc dobrana do kubatury sauny. Piec wykonany ze stali nierdzewnej, wraz z kamieniami.

Sterownik:

Zewnętrzny sterownik elektroniczny niemieckiej firmy EOS, bardzo wyraźnie podświetlany wyswietlacz LCD, zegar i timer pracujący w 24 - godzinnym czasie rzeczywistym.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wyceną swojej sauny, prosimy o przesłanie wymiarów na nasz e-mail: sauny@sporturist.pl

Nasi specjaliści przygotują dla Państwa indywidualną ofertę wraz z projektem oraz udzielą fachowych porad, w celu jak najlepszego wykorzystania powierzchni, którą Państwo dysponują do zabudowania sauny.

 

SAUNA BECZKA

Beczka sosnowa lub dębowa o dowolych wymiarach (ta na zdjęciu ma ok. 230 x 230 cm + podstawa) z obręczami ocynkowanymi.
We wnętrzu ławeczki. Beczka może być wyposażona w dowolny piecyk i służyć jako sauna ogrodowa.


Beczka - sauna jest wykonywana na indywidualne zamówienie. Beczka nie jest wykonywana w wersji do montażu - dowóz w całości na miejsce przeznaczenia.


W podobnym stylu mogą być wykonane inne duże beczki (np. kioski, stoiska handlowe, altany).

 

Copyright © 2019 sporturist.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

design by GreenMouse.pl